Lékárna Odolena Voda  Odolena Voda
283 971 357

SWISS MEGA BRUSINKY AKUT 15 kapslí

SWISS MEGA BRUSINKY AKUT 15 kapslí

Výrobce: Swiss Herbal
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 2776863

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
19850
Cena obvyklá:218
Ušetříte:8.9%
kusů Skladem
Popis:

Brusinky ve své nejsilnější podobě.

  • kvalita kanadského originálu
  • unikátní složení CranMax a BioShield

Obsahuje Cran-Max® - patentovaný koncentrát nejvyšší kvality z celých plodů severoamerických brusinek. pro akutní užití účinnost celých plodů. Severoamerická brusinka (Vaccinium macrocarpon) má nadstandardně vysoký obsah přírodních látek s fyziologickým účinkem - minerálů, vitamínů, stopových prvků, organických kyselin, vlákniny, polyfenolů, flavonoidů aj.

VÝHODY brusinkových produktů Swiss Natural®: unikátní složení CranMax® z celých plodů brusinek s jedinečnou účinností. Speciální patentovaná výrobní technologie CranMax® zachová všechny účinné složky  ze všech částí plodu brusinky ( dužiny, jader, slupky i šťávy) tak, aby zůstal co nejpodobnější čerstvým brusinkám. Vzájemný účinek všech složek se posiluje a výsledný synergický efekt je vyšší než při použití  jen některých částí plodu (šťáva, proanthokyanidiny PAC). 500mg Cran-Max® obsahuje min.36mg PAC (proanthokyanidinů)

Klinicky bylo dokázáno, že Cran-Max® je téměř 2x efektivnější a rychleji působí než brusinkový extrakt jen s obsahem 36mg PAC a je zcela bez vedlejších účinků? ochranná technologie  BioShield®

Brusinková vláknina vytvoří ochranný obal, který chrání účinné látky před žaludeční  kyselinou.

Postupné uvolňování účinných látek umožní dokonalé vstřebání a prodloužený účinek

Složení: Aktivní složky v 1 kapsli: koncentrát Cran-Max® (34:1) a brusinkový bílkovinný prášek 500 mg. Produkt neobsahuje žádné chemické konzervační látky, syntetická barviva, mléčné a pšeničné produkty, kvasinky ani cukr.

Doporučené dávkování: 1- 2 kapsle denně. Preparáty z brusinek je vhodné a bezpečné užívat i společně s antibiotiky.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let a jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Mohou užívat i ženy v období těhotenství a kojení.

Tento produkt obsahuje Cran-Max®, registrovanou ochrannou známku Bio-Nutra™ Technologies a je licencovaný U.S. patentem: 6,231,866 & 6,440, 467

Doplněk stravy 

Výrobce: Swiss Herbal
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
218 s dph
Vaše cena:
19850 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2776863
počet kusů