Lékárna Odolena Voda  Odolena Voda
283 971 357

Fungimun 70 kapslí

Fungimun 70 kapslí

Výrobce: Ecce Vita, spol. s r.o.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
75230
Cena obvyklá:828
Ušetříte:9.1%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Extrakt je vyrobený ze čtyř medicinálních hub Hanabiratake, Shiitake, Maitake a Reishi. Šetrnou výrobou, pouze za pomocí horké vody (kromě reishi, kdy se vodní extrakt dále extrahuje za pomocí etanolu horké vody a hanabiratake, kde prášek je sám o sobe extraktem) se vyrábí extrakt, která zachovává 95% účinných látek.

Medicinální houby již po tisíceletí napomáhájí ke zlepšení imunitního systému a celkově harmonizují organismus. Má řadu antioxidačních účinků, uvolňují od stresu a zlepšují odolnost proti chronickým nemocem, pozitivně působí proti škodlivým volným radikálům, vhodný pro alergiky a diabetiky, při léčbě vysokého krevního tlaku, pro správnou funkci oběhového systému. 

Instrukce: Užívejte dvě až šest kapsle dvakrát denně. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodný i pro diabetiky. 

Ingredience: bramborový škrob, glukosamin, Houževnatec jedlý, Shiitake (Lentinus edodes), Kotrč kadeřavý, Hanabiratake (Sparassis crispa), Lesklokorka lesklá, Reishi (Ganoderma lucidum), Riboflavin (Vitamin B2), stearát vápenatý, Trsnatec lupenitý, Maitake (Griffola frondosa), Vitamin C

Doplněk stravy

Výrobce: Ecce Vita, spol. s r.o.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
828 s dph
Vaše cena:
75230 s dph
SUKL: 0000000

Produkt je dočasně nedostupný